Domů / Domácí zprávy / Policie našla mrtvé tělo v pražské oboře Hvězda. Pátrala tam po pohřešované dvojici

Policie našla mrtvé tělo v pražské oboře Hvězda. Pátrala tam po pohřešované dvojici

ČTK

Aktualizováno před 3 minutami

Policisté ze speciální pořádkové jednotky při pondělní pátrací akci v pražské oboře Hvězda našli tělo. Zjišťují totožnost mrtvé osoby, přesnou příčinu úmrtí má zjistit nařízená soudní pitva, uvedli na Twitteru. Podle médií kriminalisté ve Hvězdě pátrali po pohřešované čtyřiadvacetileté ženě, která byla naposledy viděna v pátek ve svém bydlišti ve Stodůlkách.

„V průběhu pátrací akce v oboře Hvězda policisté ze speciální pořádkové jednotky nalezli osobu bez známek života. Kriminalisté v této chvíli zjišťují totožnost této osoby a pro přesné příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. V současné chvíli nelze vyloučit, že na místě došlo k násilnému trestnému činu,“ uvedla policie bez dalších podrobností. Z domu žena odešla ve společnosti čtyřiatřicetiletého muže, po němž policie také vyhlásila pátrání.

Policisté o víkendu zveřejnili na webu informace o pohřešované ženě i muži a kamerový záznam, který zachytil dvojici při odchodu z domu ve Stodůlkách. Požádali současně veřejnost o spolupráci při pátrání. Kriminalisté mezitím prověřovali desítky míst, kde by se muž se ženou mohli nacházet, dnes odpoledne začali hledat v oboře Hvězda v Praze 6. Popis a fotografie obou během večera zmizely z policejní databáze pohřešovaných. Podle několika zpravodajských serverů je nalezené tělo ženské.


Zdroj příspěvku

Koukněte také

Zemanovu stížnost ve sporu jmenování Fajta profesorem soud zamítl

ČTK Aktualizováno před 8 minutami Nejvyšší správní soud zamítl kasační stížnost prezidenta Miloše Zemana ve …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *