Domů / Zahraniční zprávy / Ind přežil hodiny v chladicím boxu pro mrtvé. Po vysvobození zemřel na podchlazení

Ind přežil hodiny v chladicím boxu pro mrtvé. Po vysvobození zemřel na podchlazení

Ind prohlášený mylně za mrtvého strávil několik hodin v chladícím boxu. Po několika dnech po probuzení skutečně zemřel na následky podchlazení. O případu, který se stal v indickém svazovém státě Tamilnádu, informoval zpravodajský server BBC. 

Čtyřiasedmdesátiletého pana Balasubrahmanjama přivezli v pondělí kvůli zdravotním potížím do nemocnice, kde lékaři konstatovali jeho smrt. Tělo bylo po návratu domů uloženo do chladicího boxu poskytnutého pohřební službou.

Když však její pracovníci následující den, kdy se měl konat pohřeb, chtěli zesnulého vyzvednout, zjistili, že muž se chvěje a je naživu. Odvezli ho proto znovu do nemocnice, ovšem do jiné než předtím. Tam bohužel muž v pátek zemřel. Ředitel druhé nemocnice uvedl, že pacient byl v době přijetí malátný a zemřel na plicní komplikace.

Podle pohřební služby podepsal v první nemocnici bratr údajně mrtvého muže lékařskou zprávu o úmrtí, avšak policejní velitel tvrdí, že rodina teď není schopná dokument předložit. Příbuzní jsou obviněni z „unáhleného nebo nedbalého jednání, které ohrozilo lidský život“.


Zdroj příspěvku

Koukněte také

Indie se bojí další vlny. Zemi čekají obří svátky, přenos viru usnadňuje i smog

Od poloviny září, kdy denní počty nakažených koronavirem v Indii přesahovaly 90 tisíc případů, se …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *