Domů / Zprávy z regionů / Při srážce tramvaje s popeláři se v Praze zranily dvě cestující, doprava je odkloněna

Při srážce tramvaje s popeláři se v Praze zranily dvě cestující, doprava je odkloněna

V Zenklově ulici v Praze 8 se v pátek kolem 10:30 srazila tramvaj s popelářským autem. V tramvaji, která po srážce vykolejila, se lehce zranily dvě cestující. Řidič nákladního vozu má pohmožděné břicho. Provoz tramvajových linek 3, 10 a 24 je mezi Palmovkou a Kobylisy obousměrně odkloněn. Cestující mohou využít náhradní autobusovou dopravu.

Tramvaj se s vozem popelářů srazila poblíž zastávky Vosmíkových. Podle záběrů na Twitteru pražských hasičů má tramvaj poškozené čelo a předním podvozkem vykolejila. Nákladní auto bylo nárazem poškozené v místě řidiče. Přivolaní hasiči nemuseli nikoho vyprošťovat, místo nehody pouze zajistili proti požáru.

Při nehodě utrpěly dvě ženy jedoucí v tramvaji lehké zranění. Řidič nákladního auta si pohmoždil břicho, potvrdila prvotní informace mluvčí pražské záchranné služby Jana Poštová.

Mezi Palmovkou a Kobylisy jezdí místo tramvají náhradní autobusová linka X10. Linky 3, 10 a 24 jezdí odklonem přes zastávky Nádraží Holešovice a Trojská. Původní předpoklad obnovení provozu byl podle webu dopravního podniku ve 13:00, později ale dopravce informaci stáhl.


Zdroj příspěvku

Koukněte také

Císařský ostrov s Trojou opět propojila lávka, tři roky po pádu původní konstrukce

V hlavní městě byla v pátek otevřena lávka mezi Císařským ostrovem a Trojou, která nahradila …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *